Holger Ytting. Interiør med læsende kvinde. cd

Varenummer: 6313960
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Holger Ytting. Interiør med læsende kvinde. Olie på lærred. Sign. Hytting. 65 x 47 cm (75 x 57,5).

Auktionen afsluttes:  15-02-2023 15:16:36