På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
I.L. Jensen. Opstilling med melon og vindruer på en stenkarm. Olie på lærred
Vurdering:
20.000
I. L. Jensen (1800-1856). Opstilling med melon og vindruer på en stenkarm. Olie på lærred. Sign. I.L. Jensen. 22 x 32 cm. (41 x 51 cm.).
Lærredet er rentoileret, fremstår med enkelte retoucheringer.
11-09-2022 20:27:00