I.L. Jensen. Opstilling med melon og vindruer på en stenkarm. Olie på lærred

Varenummer: 6107353
Vurdering: DKK 20.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

I. L. Jensen (1800-1856). Opstilling med melon og vindruer på en stenkarm. Olie på lærred. Sign. I.L. Jensen. 22 x 32 cm. (41 x 51 cm.).
Lærredet er rentoileret, fremstår med enkelte retoucheringer.

Auktionen afsluttes:  28-01-2022 20:51:00
Showroom:   Kolding, DK