I. L. Jensen. Vilde hvide roser

Varenummer: 6080771
Hammerslagspris: DKK 15.000
Vurdering: DKK 20.000

I.L. Jensen (1800-1856, Johan Laurentz Jensen). Vilde hvide roser, olie på plade, sign. I.L. Jensen. 14,5 x 20 (21,5 x 26) cm.
Auktionen afsluttes:  27-10-2021 20:36:00
Showroom:   DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej

432381 25-10-2021 21:50:43 DKK 15000