Johan Ulrik Bredsdorff. Landskabsstudie

Varenummer: 6263838
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Johan Ulrik Bredsdorff (1845-1928). Landskabsstudie. Olie på lærred. Usign. 20 x 41 (30 x 52) cm.

Auktionen afsluttes:  16-09-2022 19:34:00
Showroom:   Herlev, DK

1591354 14-09-2022 14:50:33 DKK 1000