Iben Toft Nørgård, fra serien 'Insecta de Regno Vegetabili' (cd)

Varenummer: 6294244

Næste bud: DKK 2.000
Vurdering: DKK 4.000

Iben Toft Nørgård f.1979. 3D insekter fra serien 'Insecta de Regno Vegetabili', papir og metaltråd, signeret og dateret 2015. Lysmål 19 x 28,5 cm (24 x 34 cm), d.4,5 cm.

Auktionen afsluttes:  02-12-2022 08:46:25
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej