Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Iben Toft Nørgård, fra serien 'Insecta de Regno Vegetabili' (cd)
:
6294244
Hammerslagspris
:
1.200
Vurdering
:
Iben Toft Nørgård f.1979. 3D insekter fra serien 'Insecta de Regno Vegetabili', papir og metaltråd, signeret og dateret 2015. Lysmål 19 x 28,5 cm (24 x 34 cm), d.4,5 cm.
05-02-2023 15:54:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
452569
05-02-2023
14:55:59
1200
825117
04-02-2023
22:52:33
1100
452569
01-02-2023
07:34:39
1000
Til toppen