ICF, Italy. Et sæt på fire stole med returdrej, model 'Una' (4)

Varenummer: 6222394
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

ICF. Fire spisestole/ konferrencestole, model Una med stel af poleret aluminium med returdrej, sæde og ryg med sort netvæv. H. 86 cm. B. 60 cm. SH. 45 cm. Fremstillet og mærket ICF, Italy. Fremstår med nogle ridser på armlæn samt brugsspor. (4)

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 13:33:15
Showroom:   Herlev, DK

463118 25-06-2022 13:31:05 DKK 1500