Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
ICF, Italy. Et sæt på fire stole med returdrej, model 'Una' (4)
:
6222394
Moms vare
Hammerslagspris
:
1.500
Vurdering
:
ICF. Fire spisestole/ konferrencestole, model Una med stel af poleret aluminium med returdrej, sæde og ryg med sort netvæv. H. 86 cm. B. 60 cm. SH. 45 cm. Fremstillet og mærket ICF, Italy. Fremstår med nogle ridser på armlæn samt brugsspor. (4)
Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle
konkursauktionerne her
25-06-2022 13:33:15
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
463118
25-06-2022
13:31:05
1500
Til toppen