Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Lænestole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Illum Wikkelsø for N. Eilersen. Gyngestol, egetræ
:
6327321
Moms vare
Hammerslagspris
:
1.200
Vurdering
:
2.400
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6339437
llum Wikkelsø . Gyngestol af massivt og fineret egetræ med tremmeryg, formbøjet fineret sæde. Formgivet 1958. Fremstillet hos N. Eilersen. SH. 42 cm. Fremstår med brugsspor, enkelt manglende afbrækket sprosse, reparation / limning på fod.
02-02-2023 08:30:21
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2283649
02-02-2023
08:19:59
1200
Til toppen