Illum Wikkelsø. Model 20. Lænestol af teak

Varenummer: 6320669
Hammerslagspris: DKK 3.200
Vurdering: DKK 6.000

Illum Wikkelsø. Model 20. Lænestol af massiv teak, hynder betrukket med grønt uldstof. Fremstillet hos N. Eilersen. H. 66, B: 74, SH. 36 cm. Fremstår med brugsspor og ridser. (2)
Auktionen afsluttes:  01-02-2023 20:40:00

1362804 01-02-2023 20:17:01 DKK 3200
1822318 01-02-2023 08:14:22 DKK 3000