Indiske møbler af træ og jern (4)

Varenummer: 6253501
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 2.000

Indiske møbler af træ og jern bestående af stort forrådskab med 4 låger og én skuffe h.190 x 97 x 48 cm, sofabord h.40 x 100 x 100 cm, opbevaringskasse (et ben mangler) h.62 x 45 x 45 cm og lille bord h.40 x 45 x 45 cm. Med opbevarings / brugsspor og småskader / afslag.
Auktionen afsluttes:  26-01-2023 20:34:45
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej

2282625 26-01-2023 09:26:23 DKK 800