Indiske møbler af træ og jern (5)

Varenummer: 6270705
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 2.000

Indiske møbler af træ og jern bestående af 2 udskårne understel til glasplader h.44,4 x 72 x 72 cm og h.46 x 80 x 80 cm (ene med skader), sofaborde h.40 x 109 x 60 cm og h.40 x 100 x 100 cm samt lågkiste h.41 x 89 x 40 cm. Med opbevarings / brugsspor og småskader / afslag.
Auktionen afsluttes:  30-01-2023 15:04:14

1238189 29-01-2023 21:05:52 DKK 800