Indiske møbler af træ og jern (5)

Varenummer: 6270705

Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000

Indiske møbler af træ og jern bestående af 2 udskårne understel til glasplader h.44,4 x 72 x 72 cm og h.46 x 80 x 80 cm (ene med skader), sofaborde h.40 x 109 x 60 cm og h.40 x 100 x 100 cm samt lågkiste h.41 x 89 x 40 cm. Med opbevarings / brugsspor og småskader / afslag.

Auktionen afsluttes:  02-12-2022 09:31:25
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej