Indskudsborde af træ og stål. (2)

Varenummer: 6247232
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

To indskudsborde i sort bajset træ og børste farvet stål. Stålbord: H 58, B 39. D 39. Træbord: H 36 cm. B 70 cm. D 35 cm. Træbord fremstår med ridser i bordfladen. Brugsspor (2)

Auktionen afsluttes:  24-09-2022 09:31:33
Showroom:   Herlev, DK

433478 24-09-2022 01:54:16 DKK 300