Hans Meyer Petersen. Komposition (cd)

Varenummer: 5643748
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hans Meyer Petersen (f. 1937). Komposition. Serigrafi, 104/150. Sign. og dat. 89. Lysmål 91 x 64 cm (109 x 81 cm). Bemærk! Beskrivelsen ændret.

Auktionen afsluttes:  22-04-2020 19:05:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej