Ingeborg Debois. Opstilling. cd

Varenummer: 6223124
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000

Ingeborg Debois (1887-1970). Opstilling med tulipaner i vase og frugter i skål. Olie på lærred. Sign.: 'I. Debois'. 65 x 96 (83 x 114) cm.
Fremstår med enkelte afskalninger.
Auktionen afsluttes:  03-07-2022 16:27:10