Anders Norre, oliemaleri (cd)

Varenummer: 5226379
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.500

Anders Norre 1899-1960, olie på lærred, blåt bakkelandskab. Sign. Anders Norre. 66x90 cm. (79x103 cm.).
Auktionen afsluttes:  31-01-2019 16:59:00