Ingrid Wichmann. To partier fra Islands Brygge cd (2) Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5529567

Varenummer: 5503074
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Ingrid Wichmann. To partier fra Islands Brygge, olie på lærred. Sign. og dat. n.th. I.W. 85 og 86. 66 x 54 (71 x 60) cm. (2) NB tekst rettet

Auktionen afsluttes:  05-12-2019 14:37:00

114941 05-12-2019 13:37:55 DKK 300