Ingvald Holmefjord. Abstrakt komposition. 'Tårnet - Wagner' (cd)

Varenummer: 6334294
Vurdering: DKK 3.000

Ingvald Holmefjord (f. 1941). Abstrakt komposition, 'Tårnet - Wagner', olie på lærred, sign. og dat. IH 89, på bagsiden betitlet og sign. I. Holmefjord 1989. 60 x 56 cm (61,5-57,5 cm). Nederste liste på rammen mangler.
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 12:35:57