Interstudio. Sofabord / lavt bord.

Varenummer: 6233525

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Interstudio. Sofabord / lavt bord. Bord med rødlakeret bordplade, fire ben af anodiseret aluminium. 144 x 64, H. 24 cm. Fremstår med brugsspor i form af lette ridser og mærker.

Auktionen afsluttes:  13-08-2022 15:49:35
Showroom:   Nivå, DK