Inventar fra Irma. 10 montana moduler (10)

Varenummer: 6382965
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 2.400

Inventar fra Irma. 10 montana moduler á, H 41, 38 x 30 cm. Brugsslitage; nogle ridser og skrammer. (10)

Denne vare er en del af en temaauktion over effekter fra de lukkede Irma butikker, som sælges hos Lauritz.com i Roskilde.

Se og byd på alle varerne her.
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 20:01:12