ITALIEN. AFA 12. 80c. Stemplet mærke, dog uden garanti for brugsperiode, men signeret J.Schl- Se foto af bagside. (AFA 14000)

Varenummer: 6313685
Vurdering: DKK < 1.000

Auktionen afsluttes:  05-02-2023 14:57:44