Italiensk brillant -alliancering af 18 kt. hvidguld, i alt ca. 0.49 ct.

Varenummer: 6273796

Italiensk brillant -alliancering af 18 kt. hvidguld front prydet med 7 brillantslebne diamanter, i alt ca. 0.49 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: VS-SI. Stemplet med italienske gold Hallmarks.
Vægt ca. 3,1 g. Front B. 0,29 cm. Ringstr. 55/17,5. Minimale brugsspor.

Køb nu pris
DKK 6.200