Italiensk brillantring af 18 kt. hvidguld prydet med 3 brillantslebne diamanter, i alt ca. 0.45 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: VS-SI. Stemplet 750 med italienske Gold Hallmarks. Vægt ca. 2,3 g. Front B. 0,38 cm. Ringstr. 55/17,5. Lette brugsspor på hvidguld.
Varen afsluttes:
23-01-2023 10:54:03