Varenummer: 6365013

Klassisk italiensk brillant-solitairering af 18 kt. hvidguld prydet med en større brillantsleben diamant på 1.29 ct. Måler ca. 7,12 x 7,20 x 4,17 mm. Farve: Top Cape (K). Klarhed: VS1. Stemplet 750 med italienske Milano gold Hallmarks. GISGEM diamantrapport medfølger, rapport nr. 12471IAAB dateret Milano, 12-12 -2018.
Vægt ca. 4 g. Front 0,71 cm. Ringstr. 54/17,2. Minimale brugsspor.
Varen afsluttes:  26-06-2023 16:58:00