Italiensk diamant-solitairering af 18 kt. guld med smaragdsleben diamant - ca. 1.05 ct

Varenummer: 6308768

Diamant-solitairering af 18 kt. guld prydet med større smaragdsleben diamant på ca. 1.05 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: SI. Stemplet 750 med italienske Milano gold Hallmarks.
Vægt ca. 3,8 g. Front inkl. fatning 0,85 x 0,55 cm. Ringstr. 54/17,25. Minimale brugsspor.

Køb nu pris
DKK 30.800