Diamant-solitairering af 18 kt. guld prydet med større smaragdsleben diamant på ca. 1.05 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: SI. Stemplet 750 med italienske Milano gold Hallmarks. Vægt ca. 3,8 g. Front inkl. fatning 0,85 x 0,55 cm. Ringstr. 54/17,25. Minimale brugsspor.
Varen afsluttes:
25-02-2023 11:24:00