Bred italiensk emalje og krystalring af 18 kt. guld, front dekoreret med rødbrun emalje og tre blade prydet med 18 klare facetslebne krystaller. Stemplet 750 med italienske Vicenza gold Hallmarks. vægt ca. 12 g. Front B. 1,75 cm. Ringstr. 56,5/18. Aldersrelateret brugsspor på guld.
Varen afsluttes:
03-10-2023 10:18:00