Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Ringe
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Italiensk safir- og brillantring af 18 kt. hvidguld, i alt ca. 0.56 ct
:
6303258
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
3.800
Italiensk safir- og brillantring af 18 kt. hvidguld prydet med oval facetsleben safir på ca. 0.44 ct., flankeret af ti mindre brillantslebne diamanter på tilsammen ca. 0.12 ct. Farve: Crystal (J). Klarhed: SI. Stemplet 750 med italienske gold Hallmarks.
Vægt 2,4 g. Front B. 0,5 cm. Ringstr. 54/17,25. Minimale brugsspor.
11-12-2022 21:05:05
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1656575
07-12-2022
13:47:43
2600
Til toppen