Ivan Nielsen 20 årh. 'Mennesker i det grønne', olie på lærred

Varenummer: 6288974
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Ivan Nielsen 20 årh. 'Mennesker i det grønne', olie på lærred, signeret og dateret 1973. Udstillingsetiket på bagsiden fra K.E. H.64 x 64 cm (72,5 x 72,5 cm)
Auktionen afsluttes:  25-11-2022 17:21:05
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej

245246 24-11-2022 21:32:03 DKK 300