Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Ure
Herreure
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
IWC Schaffhausen. Herreur i 18 kt. guld med champagnefarvet skive, ca. 1980
:
6289578
Hammerslagspris
:
8.000
Vurdering
:
10.000
Herrearmbåndsur fra IWC, model Flatline, ref.nr.: 3009, cal. 2405, i urkasse af 18 kt. guld, champagnefarvet skive med stregindeks, datoangivelse ved 3" position, safirglas, monteret med nyere rem med forgyldt spænde, quartz urværk. Ø. 34 mm. Fremstår med brugsspor, gravering på bagkasse. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.
Dette er et af Lauritz’ særligt udvalgte luksusure.
07-12-2022 18:12:29
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1944002
07-12-2022
18:03:56
8000
Til toppen