J. Gibskov. Parti fra Gl. Strand med fiskerkoner og handlende. Olie på lærred

Varenummer: 4972534
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

J. Gibskov, 1900-tallet. Parti fra Gl. Strand med fiskerkoner og handlende. Olie på lærred. Sign. J. Gibskov. 76 x 111 cm. (87 x 123 cm.).

Auktionen afsluttes:  18-04-2018 19:02:47
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen