Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
J. Kock. Strikkende kvinde og køer i landskab
:
6185578
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.200
Ubekendt kunstner. Strikkende kvinde og køer i landskab, olie på lærred, sign. J. Kock. 72x115,5 cm (85x129,5 cm)
03-04-2022 18:24:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2121911
03-04-2022
08:30:06
350
526350
03-04-2022
01:08:36
300
Til toppen