J. Kock. Strikkende kvinde og køer i landskab

Varenummer: 6185578
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Strikkende kvinde og køer i landskab, olie på lærred, sign. J. Kock. 72x115,5 cm (85x129,5 cm)

Auktionen afsluttes:  03-04-2022 18:24:00
Showroom:   Nivå, DK

2121911 03-04-2022 08:30:06 DKK 350
526350 03-04-2022 01:08:36 DKK 300