J. V. Martin. 'Golfkrigen 93' (cd)

Varenummer: 5581700
Hammerslagspris: DKK 2.400
Vurdering: DKK 8.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

J.V. Martin (1930-1993). 'Golfkrigen 93', mixed media på lærred, sign. og dateret J.V. Martin 93. 100 x 200 (111 x 211) cm.

Auktionen afsluttes:  12-10-2020 19:42:47
Showroom:  Aarhus