Jack Kampmann 1914-1999 samt Svend Engelund 1908 - 2007 cd (2)

Varenummer: 1831195
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK < 1.000

Jack Kampmann samt Svend Engelund. Landskaber med huse. Litografier, 255/300. Begge sign. i bly Jack Kampmann samt Svend Engelund. 46 x 56 cm (63 x 72 cm) samt 29 x 42 cm (48 x 60 cm). Det ene fremstår med enkelte syrepletter. (2)
Auktionen afsluttes:  25-03-2010 10:22:00