Jack Kampmann. Komposition af færøsk by. (cd)

Varenummer: 6081696
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jack Kampmann (1914-1989). Komposition af færøsk by. (ligger løst i ramme). Sign. og dateret i bly Jack Kampmann 1977. 55,5x49 (70x64)

Auktionen afsluttes:  15-09-2021 20:59:00
Showroom:  Nivå

751479 11-09-2021 23:32:28 DKK 300