Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Grafik og fotografi
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Jack Kampmann. Komposition. (cd)
:
6382794
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
< 1.000
Jack Kampmann (1914-1989), Landskab med huse litografi 88/260. Sign. Jack Kampmann. 51 x 72 cm (70 x 89). (cd)
06-06-2023 18:59:26
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
591389
02-06-2023
02:18:49
350
Til toppen