Johannes Hofmeister, Landskab med hustag. cd Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5492725

Varenummer: 5479946
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 800

Johannes Hofmeister (1914-1990). Landskab med hustag. Litografi nr. 200/300 Sign. Johannes Hofmeister. 81. 55 x 69 ( 56 x 70) cm. NB. Tekst ændret.

Auktionen afsluttes:  02-11-2019 12:59:00