Jacob Kornerup. Siddende mand holdende vase, olie på lærred

Varenummer: 6094374
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jacob Kornerup (1825-1913). Siddende mand holdende vase. Sign. på bagsiden. 72 x 50 cm. (84 x 60) cm.

Auktionen afsluttes:  07-10-2021 19:22:00
Showroom:  Nivå

1247293 07-10-2021 19:12:51 DKK 300