Sofaer

Jacob Rantzau. 'CF operationer' 1998. (cd)

Varenummer: 6383904
Hammerslagspris: DKK 2.000
Vurdering: DKK 4.000

Jacob Rantzau (f. 1973). 'CF operationer' 1998, olie på plade, sign. Jacob Rantzau 98. 31,5 x 31,5 cm (34 x 34). (cd)
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 19:39:00
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej

76132 27-05-2023 19:19:15 DKK 2000