Jacques Onfroy de Breville. Fransk historieplanche, 'Notre Histoire no. 6: Entrée de Henri IV a Paris'

Varenummer: 6266735

Næste bud: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000

Jacques Onfroy de Breville (1858–1931). Fransk historieplanche, 'Notre Histoire no. 6: Entrée de Henri IV a Paris', litografi, sign. i trykket JOB, 1900-tallets begyndelse. 86 x 105 cm. Uden ramme. Fremstår med brugsmærker, afrevne bidder af kanten, reparationer.

Køb nu pris
DKK 700
Auktionen afsluttes:  05-02-2023 20:12:29