Jaeger le Coultre. Bordur i messing
Vurdering:
3.200
Jaeger le Coultre. Bordur i messing, delvist forgyldt urskive. Mekanisk urværk med manuelt optræk. Nr 293. 1950'erne. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. H 15 cm. B 14,5 cm D 4,5 cm. Fremstår med aldersvarende brugsspor.
26-06-2022 18:15:00