Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Ure
Bordure
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Jaeger LeCoultre. Memovox 8 day rejseur
:
6220241
Hammerslagspris
:
1.800
Vurdering
:
2.400
Jaeger LeCoultre. Memovox 8 day rejseur / travel clock af forgyldt messing og antageligt sortlakeret metal. Fremstillet i Schweiz. Ca. 1950-60'erne. H. ca. 5,5 B. ca. 5,5 cm. Original Jaeger æske medfølger. Fremstår med få aldersrelaterede brugsspor.
03-07-2022 19:27:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
252645
01-07-2022
20:58:28
1800
Til toppen