Jais Nielsen. Landskab med hest og høstakke cd

Varenummer: 6218242
Hammerslagspris: DKK 15.000
Vurdering: DKK 48.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6231861
Jais Nielsen (1885-1961). Landskab med hest og høstakke, olie på lærred, sign. og dat. Jais 26. 64,5x86,5 cm (71x93 cm). To små afskalninger.

Auktionen afsluttes:  27-06-2022 20:57:00
Showroom:   Nivå, DK

496473 26-06-2022 18:02:36 DKK 15000