Jais Nielsen. Landskab med hest og høstakke cd

Varenummer: 6231861
Vurdering: DKK 30.000

Jais Nielsen (1885-1961). Landskab med hest og høstakke, olie på lærred, sign. og dat. Jais 26. 64,5x86,5 cm (71x93 cm). To små afskalninger.
Auktionen afsluttes:  07-09-2022 08:16:18
Showroom:   DK, Nivå, Stejlepladsvej