På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Jais Nielsen. Landskab med hest og høstakke cd
Vurdering:
30.000
Jais Nielsen (1885-1961). Landskab med hest og høstakke, olie på lærred, sign. og dat. Jais 26. 64,5x86,5 cm (71x93 cm). To små afskalninger.
07-09-2022 08:16:18