Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Jakob Jessen, olie på lærred, parti fra Grønland
:
3700799
Hammerslagspris
:
425
Vurdering
:
< 1.000
Parti fra Grønland af Jakob Jessen, olie på lærred, sign. J Jessen- SKT 65. 50x93 cm. (56x93 cm). Enkelte afskalninger.
02-02-2015 11:56:32
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1229531
02-02-2015
11:53:42
425
1362203
01-02-2015
12:04:05
400
606158
01-02-2015
01:44:57
375
1362203
29-01-2015
20:06:05
350
606158
27-01-2015
03:01:40
325
1362203
26-01-2015
21:14:11
300
Til toppen