Jakob Jessen, olie på lærred, parti fra Grønland

Varenummer: 3700799
Hammerslagspris: DKK 425
Vurdering: DKK < 1.000

Parti fra Grønland af Jakob Jessen, olie på lærred, sign. J Jessen- SKT 65. 50x93 cm. (56x93 cm). Enkelte afskalninger.
Auktionen afsluttes:  02-02-2015 11:56:32