jalousiskab af teak.

Varenummer: 6226269
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Lille jalousiskab af teak med skuffer. H.75 cm. B.51 cm. D.38 cm. Fremstår med brugsspor, lås og nøgle mangler , ridser og skrammer.

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 11:24:00
Showroom:   Herlev, DK

1674824 20-06-2022 16:50:25 DKK 300