Jan Van Couver. (Hermanus Koekkoek Jr.). Hollandsk havneparti med skibe og vindmølle

Varenummer: 6308475

Næste bud: DKK 900
Vurdering: DKK 1.200

Jan Van Couver (Hermanus Koekkoek Jr.), (1836-1909). Hollandsk havneparti med skibe og vindmølle. Akvarel på papir. Sign. J. Van Couver. 27 x 37 cm. (40 x 50). Fremstår med overflade mærker i papiret.

DKK 900
Auktionen afsluttes:  09-02-2023 20:53:20