Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Japansk kamferkiste.
:
6269057
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.000
Japansk kamferkiste af rigt udskåret træ, monteret med beslag af messing. H. 52, L. 94, D. 48 cm. Fremstår med brugsspor.
15-10-2022 11:57:20
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2263074
13-10-2022
20:12:14
300
Til toppen