Jean-Pierre Vielfaure cd. Komposition, litografier (2)

Varenummer: 6242111
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jean-Pierre Vielfaure f.1930. Komposition, litografier i farver. Sign. J.L Vilfaure 68, 74/100.35 x 25 cm. (69 x 55) Indrramet med glas. (2)

Auktionen afsluttes:  03-10-2022 19:35:00
Showroom:   Nivå, DK