Jean-Pierre Vielfaure cd. Komposition, litografier (2)

Varenummer: 6242111
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.200

Jean-Pierre Vielfaure f.1930. Komposition, litografier i farver. Sign. J.L Vilfaure 68, 74/100.35 x 25 cm. (69 x 55) Indrramet med glas. (2)
Auktionen afsluttes:  30-10-2022 14:38:13
Showroom:   DK, Nivå, Stejlepladsvej

384610 29-10-2022 08:03:35 DKK 300