Jean Voigt. cd . Nøgen mand.

Varenummer: 6160289
Hammerslagspris: DKK 2.000
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jean Voigt. cd 1940-1996 Komposition over Muskuløs nøgen mand sat i glas og ramme. Olie på lærred Utydeligt Signeret i blyant J.V. (Jean Voigt) 106 x 90 cm incl ramme.

Auktionen afsluttes:  14-02-2022 19:15:00
Showroom:   Nivå, DK

1113087 12-02-2022 10:25:21 DKK 2000