Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Jean Voigt. cd . Nøgen mand.
:
6160289
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
Jean Voigt. cd 1940-1996 Komposition over Muskuløs nøgen mand sat i glas og ramme. Olie på lærred Utydeligt Signeret i blyant J.V. (Jean Voigt) 106 x 90 cm incl ramme.
14-02-2022 19:15:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1113087
12-02-2022
10:25:21
2000
Til toppen