Jean Voigt. 'Winter Garden'. cd

Varenummer: 6245304
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jean Voigt (1940-1996). 'Winter Garden'. Akvarel på papir. Usign. Betegnet og betitlet på bagsiden af rammen. 31 x 23 (74,5 x 53,5) cm.

Auktionen afsluttes:  03-08-2022 18:24:00
Showroom:   Herlev, DK

2179154 02-08-2022 12:47:06 DKK 300