Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Jeff Ibbo, f. 1941. Skulptur i stentøj
:
6383913
Hammerslagspris
:
400
Vurdering
:
1.000
Jeff Ibbo, f. 1941. Skulptur i stentøj. Titel: 'Figur 2', 2022. Mål: 22 x 12 cm. Signeret af kunstneren.
Vejl. galleripris: DKK 1500
Værket er doneret af Jeff Ibbo
Denne vare er til fordel for Ungdommens Røde Kors. Se alle auktioner
her
. Alle indtægter går direkte og ubeskåret til Ungdommens Røde Kors. Lauritz.com donerer således alle involverede salærer og gebyrer fra auktionen til det gode formål.
Om Ungdommens Røde Kors:
Ungdommens Røde Kors er Danmarks største humanitære ungdomsorganisation. Vi er en frivillig, social organisation, som laver indsatser for og med børn og unge i hele Danmark og ude i verden. I Ungdommens Røde Kors er vi flere end 10.000 børn og unge, der brænder for at gøre noget ved de sociale udfordringer, der findes for børn og unge i samfundet. Vi insisterer på, at alle kan gøre en forskel, og at alle kan være noget særligt for nogen...
Læs mere om Ungdommens Røde Kors
her
27-05-2023 17:43:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
296941
26-05-2023
18:13:35
400
1549987
26-05-2023
01:54:38
350
Til toppen