Jeff Ibbo, komposition

Varenummer: 6305705
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Jeff Ibbo f. 1941, komposition, olie på lærred, sign. Ibbo, 81x65 cm. U.R. Enkelte afskalninger.
Auktionen afsluttes:  02-12-2022 13:34:51
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej

2100554 30-11-2022 22:37:16 DKK 300